DNA a Skillandia jsou finalisté prestižní mezinárodní soutěže 2017 STEVIE AWARDS v kategorii nejlepší zákaznické školení roku

Ceny budou v rámci 11. ročníku mezinárodní soutěže předány 24. února 2017 v Las Vegas

[PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA] – 22. ledna 2017 – Digital Native Agency (DNA) a Skillandia byli v pátek 20. 1. 2017 vyhlášeni finalisty 11. ročníku Stevie® Awards for Sales & Customer Service v kategorii Nejlepší zákaznické školení roku a stanou se zlatým, stříbrným, nebo bronzovým vítězem.

Porota ocenila školení komunikace a zákaznické péče na sociálních sítích s názvem Principy komunikace, jehož výsledkem bylo zlepšení komunikace slovenské telekomunikační jedničky Orange na sociálních sítích.

„Školení Principy komunikace je unikátní v tom, že dokáže i začátečníkům na sociálních sítích jednoduše vysvětlit, jakým způsobem komunikovat v tomto prostředí se zákazníky. Ocenění v mezinárodní soutěži je pro nás obrovským úspěchem, který nás motivuje k dalšímu rozvoji vzdělávání na sociálních sítích”, říká o školení jeho autor a zakladatel DNA Jan Procháček.

K know-how DNA dodala Skillandia příběh, online podobu a learning experience.

„Jsme rádi, že se díky takové spolupráci podařilo vytvořit originální školení s hodnotným zážitkem pro uživatele“, komentuje Jaroslav Chroňák spoluzakladatel Skillandia.

Ceny jsou předávány pod hlavičkou organizace Stevie Awards, které zaštiťuje 7 mezinárodních ocenění zahrnující prestižní International Business Awards a the Stevie Awards for Great Employers.

Členové sedmi specializovaných komisí určí, kdo získá z řad finalistů zlato, stříbro nebo bronz v rámci finálního výběru, který probíhá od 23. ledna – 1. února.

Konečné výsledky budou vyhlášeny během slavnostního banketu v pátek 24. února v Caesars Palace v Las Vegas v Nevadě. Slavnostního večera se budou účastnit finalisté z USA a dalších zemí.

Do letošního kola soutěže se přihlásilo více než 2 300 nominací od organizací všech typů, což je meziroční nárůst o 10 %. Finalisté jsou vybíráni dle nejvyššího průměrného skóre od 77 odborníků z celého světa. Účastníci mohou vybírat z celkem 61 kategorií, které zahrnují úspěchy z oblasti zákaznického servisu a kontaktních center, včetně ocenění kontaktní centrum roku, cena za inovaci v zákaznickém servisu, oddělení zákaznické péče roku, 53 kategorií v oblasti obchodu a rozvoje byznysu, až po nejlepší prodejní trénink.

„V letošním prvním kole komise našla mnoho inspirujících příběhů z oblastí prodeje, zákaznické péče a rozvoje byznysu z celého světa,“ uvedl Michael Gallagher, prezident a zakladatel Stevie Awards. „Finálová komise bude mít těžký úkol při určení, kdo z finalistů získá zlato, stříbro a bronz. Těšíme se na vyhlášení výsledků a předávání cen v rámci galavečera v Las Vegas příští měsíc.

Bližší informace o Stevie Awards a kategorii Prodej a zákaznický servis i seznam finalistů všech kategorií najdete na www.StevieAwards.com/Sales.

O Digital Native Agency

Digital Native Agency (DNA) je digitální start-up agentura zaměřená na sociální sítě, online reklamu, online zákaznickou péči a analytiku. Působí v Čechách a na Slovensku, ale pečuje o klienty z celého světa. Více informací naleznete na www.DigitalNativeAgency.eu.

O Skillandia

Skillandia je mladá česko-slovenská EDtech firma, která inovativní formou poskytuje řešení pro učení se a sdílení schopností a vědomostí. Prostřednictvím technologie měníme učení na zážitek, který umožňuje okamžité použití know-how v praxi. Více informací naleznete na www.Skillandia.com.

O ocenění Stevie Awards

Stevie Awards zahrnuje 7 mezinárodních ocenění: the Asia-Pacific Stevie Awards, the German Stevie Awards, The American Business Awards, The International Business Awards, the Stevie Awards for Great Employers, the Stevie Awards for Women in Business and the Stevie Awards for Sales & Customer Service. Stevie Awards soutěže získávají každoročně více než 10,000 přihlášek od organizací a jednotlivců z více než 60 zemí. Oceněním organizací všech druhů a velikostí a lidí, kteří za nimi stojí. Více informací naleznete na www.StevieAwards.com.

Sponzoři a příznivci 11. výroční Stevie Awards za prodej a zákaznický servis zahrnují i instituce Sales Partnerships, Inc. a ValueSelling Associates, Inc.

,
Předchozí příspěvek
Sociální sítě pro B2B a HR
Následující příspěvek
DNA A SKILLANDIA odváží bronz z Las Vegas za školení Principy komunikace na sociálních sítích

Související články

Menu