Digital Native Agency

2013

Vznik DNA

V září roku 2013 jsme se zúčastnili konference AdTech v Londýně. Velkým tématem zde byl vznik nových digitálních agentur, souhrnně označovaných jako „digital native agencies“. Podstata „digitálně narozených agentur“ se nám líbila a přesně odpovídala směru, kterým chceme jít.

Z vlastností digitálního podnikání jsme vybrali ty, které jsou pro nás klíčové. Jsou to měřitelnost, transparentnost, práce s informacemi v reálném čase a kombinace znalostí z IT, marketingu a komunikace.

Díky nim chceme přinášet efektivní inovace tvořící klíčovou hodnotu naší DNA. Proto jsme Digital Native Agency.

Sociální sítě

Digital Native Agency oficiálně vznikla 20. listopadu 2013 jako agentura zaměřená především na správu sociálních sítí.

Poptávka po službách v této oblasti i bohaté zkušenosti nám rychle přinesly první klienty a nové projekty.

Prvními obchodními partnery se stali agentura AdActive a klienti Hill’s Pet Nutrition, Heinz a Bageterie Boulevard. Rychlý růst sociálních sítí i naše orientace na měřitelnost a efektivitu se ukázaly jako dobrá cesta k získání důvěry a navázání spolupráce s novými klientů.

2014

Fullservis pro OMD, strategie pro KB

Rok 2014 přinesl start úspěšné spolupráce mezi DNA a agenturou Omnicom Media Group, pro kterou jsme realizovali kompletní služby pro sociální sítě.

Prvním společným klientem v této oblasti se stala Komerční banka a naše služby zde zahrnovaly tvorbu strategie, aktivní komunikaci i školení pracovníků zákaznické péče.

HR, Food/FMCG i IT

Úspěch u nových klientů Monster.cz, Podravka nebo Honeywell přivedl do DNA nové členy týmu a rozšíření nabídky služeb DNA.

Důvěru klientů jsme dokázali přetvořit v projekty, které svým přesahem překročily sociální sítě. Šlo o realizaci webových prezentací, tvorbu video obsahu, PR i organizaci eventů s propojením na sociální sítě.

2015

Z on-line do offline prostředí

Pro komunikaci na sociálních sítích na českém trhu si DNA vybral největší indický producent kávy Café Coffee Day, který klade vysoký důraz na efektivní budování značky a přivedené návštěvníků z on-line prostředí do kaváren.

Pro on-line komunikaci si DNA vybrala také mladá česká business intelligence firma Joyful Craftsmen, se kterou se později spolupráce rozšířila také o analytický projekt MarcomData.

Nové technologie

Během roku 2015 jsme se věnovali také testování nových on-line marketingových nástrojů.

Mezi ty nejzajímavější patřily Sotrender pro pokročilou analytiku sociálních sitích, Synerise pro propojení on-line kampaní a návštěv v obchodech nebo SentiOne pro monitoring zmínek v on-line prostředí.

2016

Analytika a vzdělávání

Počátek roku 2016 přinesl změnu strategie DNA a start projektů MarcomData a Školení komunikace na sociálních sítích BrandCare.

Oba projekty vycházejí ze základních hodnot DNA Inovace a efektivita a přinášejí vysokou přidanou hodnotu do marketingové analýzy a kvality zákaznické péče na sociálních sítích.

Nabídka služeb DNA je nově rozdělena do 3 oblastí: On-line reklama (displej, PPC, sociální sítě), Analytika MarcomData a Školení BrandCare.

Novým cílem je rozvoj znalostí marketingových pracovníků díky analytice a vzdělávání a poskytování marketingových služeb přesně na míru zákazníkům.

MarcomData

MarcomData je jednotný model pro integraci a analýzu marketingových dat.

Umožňuje zobrazovat vaše marketingová data on-line ve vybraném nástroji pro business intelligence, vytvořit centrální uložiště marketingových dat nebo zjednodušit zaškolení nových pracovníků marketingu a specialistů, kteří získají okamžitý přístup k výsledkům běžících nebo skončených kampaní.

Model obsahuje například metriky návratnosti ROI, nákupní cestu zákazníka (See Think Do Care) i standardní metriky médií (zásah, imprese…). Model byl vyvinut v prostředí Microsoft Power BI, ve kterém doporučujeme také jeho implementaci.

Školení BrandCare

Školení je určeno pro pracovníky zákaznické podpory, jejich team leadery, social media manažery i manažery komunikace.

Je postaveno na 6 principech komunikace, které umožňují vyhodnotit kvalitu komunikace a poskytnout si osobní zpětnou vazbu.

Originální školení bylo vytvořeno na míru pro Orange Slovensko a následně zpracováno pro využití na platformě Skillcraft Academy a jako koncepce vzdělání operátorů zákaznické péče.

0%
Péče
0
Dokončených projektů
0
Průměrná hodinová sazba
0 k
Fanoušků pro klienty

Projekty s naší DNA

phonelink

On-line reklama

Výkonnostní reklama i zvýšení povědomí o značce

flip_to_front

Webový vývoj

Tvorba webových stránek a mobilních aplikací

assessment

Analytika

Datový model pro centrální analýzu marketingových dat

favorite

Sociální sítě

Strategie, školení, obsah a reklama pro Vaše sociální média

nature_people

Školení a konzultace

Sociální média, on-line komunikace a digitální strategie

apps

Technologie

Výběr nejlepších nástrojů dle vašich potřeb

Reference

[us_testimonial style=“2″ author=“Marián Jazbec“ company=“Back Office & Online Care Manager Orange Slovensko“ img=“5544″]Vhodně sestavený obsah školení, které zahrnovalo rozbor příspěvků, stanovení společných cílů komunikace i aktuální trendy, nám přinesl nový pohled na komunikaci na sociálních médiích. To vše pod vedením odborníků Digital Native Agency a ve velmi příjemné atmosféře.[/us_testimonial]
[us_testimonial style=“2″ author=“Petr Liška“ company=“Social media manager“ img=“5802″]Guys from Digital Native Agency are trusted and reliable professionals in the field of online media. I work with them in the area od social media strategy and communication. I have a very good experience with DNA and I recommend it.[/us_testimonial]

Klienti

Líbí se Vám náš přístup a co děláme?

Menu