Sociální sítě pro B2B a HR

Od ledna 2017 máme nově v nabídce také specializovanou správu sociálních sítí se zaměřením na business-to-business (B2B) a sociální sítě pro HR aktivity.

Sociální sítě pro B2B

V prvním případě chceme nabídnout naše služby společnostem, které obchodují s jinými firmami a chtějí díky sociálním sítím rozšiřovat povědomí o své značce a být blíže svým obchodním partnerům. Sociální sítě v tomto případě nabízejí možnost, jak ukázat společnost z lidštější stránky, prohloubit tak povědomí o značce – být top-of-mind.

Konkrétní ukázkou řešení komunikace na sociálních sítích pro B2B je k dispozici na naší stránce Success Stories – BI kostka Joyful Craftsmen. BI kostka se stala nejen motivem pro sociální sítě společnosti, ale také maskotem zaměstnanců, díky kterému vzniknul dokonce e-shop nabízející reklamní předměty s BI kostkou. To vše v segmentu IT / Business Intelligence.

Sociální sítě pro HR

Zvláštní formou B2B komunikace firmy je komunikace pro nábor nových zaměstnanců. Správná komunikace vúči potenciálním zaměstnancům může být jedním z důležitých faktorů pro zjištění, zda bude fungovat budoucí zapojení zaměstnance do kolektivu a zda zafunguje tak zvaná společná chemie.

Školení

Pro obě oblasti zajišťujeme také školení, takže v případě zájmu budete schopní brzy zajistit komunikaci na sociálních sítích vlastními silami.

Kontaktuje nás pro více informací a nezávaznou nabídku na sociální sítě pro B2B a HR.

, , ,
Předchozí příspěvek
PF2017
Následující příspěvek
DNA a Skillandia jsou finalisté prestižní mezinárodní soutěže 2017 STEVIE AWARDS v kategorii nejlepší zákaznické školení roku

Související články

Menu